Novinky 2016

30.10.2016
 
Dnes jsem nechala doplnit na klubové stránky pár úspěchu našeho Baccardiho, bratra naší Baylie. Baccardi ve svém roce a půl toho stihl opravdu velmi hodně pokud jde o výstavní karieru. Na naší Evropské výstavě v Čechách získal V bez pořadí, což byl velký úspěch, a v Polsku, kde i žije má prozatím z výstav vždy V-výborná, k tomu 4x CAJC- čímž splnil podmínky pro titul Polský junioršampion, 4x BOJ, a 3x BOB. V tomto měsíci se tak Baccardi stal v Polsku CHOVNYM PSEM, protože tam rozhodují výsledky výstav. A příští rok se u nás v Čechách stane také chovným psem, protože už mu chybí jen bonitace, na kterou se chystá. Výsledky RTG   u MVDr. Ekra dopadly dobře, máme DKK 0/0 a DKL 0/0 Mám z kluka velkou radost.
Trochu mi radost kazí výsledek Ballentiny, která do chovu bohužel nezasáhne, protože DKK dopadlo na 3/3
 
 
 
12.9.2016
 
Baylie Enriel se o weekendu zúčastnila svého prvního závodu a hned jsme se vydaly na Kozinův pohár do Kutné Hory. V kategorii ZZO si Ennie ve velkém vedru vysloužila 57 bodů ze 60 možných a získala tak 1. místo, čemuž jsem nemohla uvěřit. Fakt jí do šlapalo velmi pěkně, i když stále máme co zdokonalovat.  
 
30.4.2016
 
Dnes 30.4.2016 se narodil vrh C Enriel. Narodili se dva kluci , první ve 3.20 hod a druhý přesně o hodinu později. Oba jsou zadaní a ponesou si jména Capriccio a Caspian Cedrik. Porod byl bezproblémový a rychlý, Capriccio výžil 435g a Caspian 326g :-)
 
26.2.2016
 
Máme nakryto. Dnes jsme byli s Ennie u Dráčka- Ellegantus Regenia Bohemia. Láska to byla velká a uvidíme zda se zadaří. Pokud ano, pak by se štěňátka měla narodit koncem dubna a k odběru budou koncem června. Budou to poslední štěňátka naší Ennie.